Anadolu Isuzu araçları, turizmde tercih edilmeye devam ediyor

Anadolu Isuzu’nun yolcu taşımacılığı için tasarladığı Novo Lux otobüsler Antalya’nın turizm taşımacıları Çaydan Turizm’in ve Kemer Taşımacılık’ın da tercihi oldu. Yeni Novo Lux otobüsler Anadolu Isuzu Antalya Bayisi Seyidoğlu Otomotiv tarafından düzenlenen törenle teslim edildi.

Seyidoğlu Otomotiv’in ev sahipliğini yaptığı teslim törenine; Seyidoğlu Otomotiv Genel Müdürü Orhan Hisar ile Satış Müdürü Ayşe Şarlıoğlu’nun yanı sıra Çaydan Turizm Genel Müdürü Hüseyin Çaydan ve Kemer Taşımacılık Genel Müdürü Hakan Kemer katıldı.

Seyidoğlu Otomotiv’in satış ve satış sonrası hizmetleriyle Türkiye’nin en büyük bayilerinden olduğunu vurgulayan Seyidoğlu Otomotiv Genel Müdür Orhan Hisar şu açıklamalarda bulundu:

“Bizim görevimiz aracı satmakla bitmiyor. Asıl görevimiz araç satıldıktan sonra başlıyor. 5 Yıldızlı Seyidoğlu Otomotiv olarak müşterilerimize dört dörtlük hizmet vermeye devam edeceğiz.”

 

Toplu taşımacılık sektörünün vazgeçilmez markası Anadolu Isuzu, daha güçlü, daha ekonomik ve daha çevreci olma sıfatını koruyor. Avrupa Birliği regülâsyonlarına uygun çevreci Euro 4 motoruna sahip Isuzu küçük otobüsler, dört dörtlük performans sağlayarak toplu taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren kurumların ihtiyaçlarına cevap veriyor.

This entry was posted in Genel. Bookmark the permalink.