Kurumsal Yapı

BAŞLARKEN

Merhaba,

Türkiye’de turizm yayıncılığını başlatan ve bugün Hotel Guide’den, Turizm Gazetesi’ne, Resort Dergisi’nden EMITT Fuarı’na varan bir dizi ürün ve hizmetle sektörel araştırma ve bilgi dökümanlarından çeşitli dillerde bölge rehberlere, belde tanıtım yayınlarına, akademik ve eğitsel kitaplara, benzeri çok sayıda yayın ve organizasyona imza atan EKİN GRUBU; otelcilik alanında en dikkate değer ürün ve hizmetleri en kısa yoldan tanıtmaya katkı sağlamak, satıcı ve alıcıyı en doğru üründe, en hızlı şekilde buluşturmak amacıyla şimdi de TURİZM TEDARİKÇİLERİ sitesini devreye soktu.

Otellere ürün ve hizmet sunan tedarikçiler adı altında faaliyet gösteren bölüm; tedarikçilere ürün ve hizmetlerini DOĞRUDAN yatırımcı ve profesyonellere, en hızlı biçimde tanıtma olanağı sunacak.

Bu üründe; üretici ürün ve özet bilgileri ile www.turizmtedarikcileri.com ile www.turizmgazetesi.com da yer alıyor. tedarikçiler dilerlerse bütün ürünlerini Turizm Endüstrisi yayınında da sergileyebiliyorlar.

Öte yandan, yeni ürünler, kampanyalar ve tedarikçi haberlerini yanısıra önemli sektörel haberler, yakın gelecekteki sektörel etkinlikler de yine bu sayımızda yer alıyor.

Her ay binlerce Turizm Sektörü profesyoneline e-posta olarak gönderilecek olan bu dinamik tanıtım aracında yer almak için alttaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Birlikte çalışmak dileği ile,

Ekin Grubu Araştırma Birimi
Yayın Kurulu

İLETİŞİM BİLGİLERİ
hicran@ekinyazim.com

Tel-İstanbul:
0 212 296 22 22

Fax-İstanbul:
0 212 247 44 60

 

Yazı işleri – Editöryal Bölüm

Fehmi Köfteoğlu fehmi@ekinyazim.com
İsmail Toksoy ismail@ekinyazim.com
Emin Demir emin@ekinyazim.com
İlan ve reklam sorumluları
Hicran Köfteoğlu hicran@ekinyazim.com
Sema Köfteoğlu sema@ekinyazim.com

Teknik Yönetim, Tasarım & Altyapı

A+tik+tuk (0 212 291 93 20)
info@atiktuk.com